top of page

 

İptal ve İade Koşulları

www.satiminds.com web sitesi üzerinden satın almış olduğunuz hizmetlerinizi, satın alma tarihinden itibaren 7(yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade yapılmak istenen hizmetin faturası tüm nüshaları ile birlikte info@satiminds.com adresine gönderilmediği taktirde iade işlemi yapılamamaktadır.

Aşağıda sayılan iade seçenekleri dışında, satın alımlarda para iadesi yapılmamaktadır.

Kayıt olunan program hizmeti satın alandan başkası tarafından kullanılamaz ve devredilemez.

Satiminds'ın, Şeyda Tosçalı kayıt şartlarını tek taraflı olarak değiştirme hakkı saklıdır.

İade Seçenekleri

İade işleminizi aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz;

Para İadesi: Satın almış olduğunuz hizmetinizi, ödeme tarihinden itibaren 7(yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ödeme ile ilgili belgeleri yukarıda belirtilen adrese gönderdiğiniz takdirde, hizmet bedeli kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır. Programın başlamış olması halinde iade yapılmamaktadır.

CAYMA HAKKI ve İSTİSNALARI

Katılımcı, Tüketici Mevzuatı uyarınca, işbu Sözleşme’nin onaylanarak, programa kayıt işlemlerini yaptığı, satın alımı tamamladığı tarihten itibaren 7(yedi) gün içinde cayma bildirimini Şeyda Tosçalı'ya, Site’nin iletişim bölümünde belirtilen adresine kimlik ibrazı ile yapacağı yazılı bir bildirim yoluyla bildirmek kaydıyla Sözleşme’den cayma ve üyeliğini iptal ettirme hakkını haizdir. Bu durumda söz konusu üyelik ücreti 7 (yedi) gün içerisinde herhangi bir kesinti yapılmaksızın Katılımcı'ya iade edilecektir.

7 (yedi) günlük cayma süresi dolmaksızın hizmetin ifasına başlanması durumu 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.1.h. Bendi uyarınca “Cayma Hakkının İstisnası” niteliği taşıdığından, 7 (yedi) günlük cayma süresi dolmaksızın hizmetin ifasına başlanması ve Üye’nin Hizmet’i/programı almaya başlaması halinde bu durum 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.1.h. Bendi uyarınca “Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler” kapsamında değerlendirileceğinden, ilgili programı almaya başlaması ile birlikte ALICI cayma hakkını kullanamayacaktır.

Cayma hakkının kullanımı için SATICI 'nın yukarıda belirttiği “iptal koşulları” bölümüne bakılması gerekmektedir.

bottom of page